Аппарат для заворачивания голубцов и долмы DOLMER 132

Производитель:
Китай
Код товара:
136132
В упаковке:
2 шт.
Наличие:
Нет в наличии
Опт:
72.00 грн
116.00 грн

Розн:
143.00 грн

Внимание!!! Возможен небольшой диффект упаковки  !

Машинка DOLMER дивовижний універсальний прилад, який самостійно згортає напівфабрикати, наприклад, голубці, різного розміру.


 


Ви зможете перетворити рутинну роботу в справжнє задоволення. Дії гранично прості – покладіть капустяний або виноградний лист на прилад, зверху накладіть фарш, після всі разом слід помістити в спеціальний отвір в DOLMER. Плавно рухайте курсор, щоб зробити напівфабрикат.


 


Апарат для завертання кулінарних виробів Dolmer розроблявся з метою полегшення праці, скорочення часу і поліпшення якості кінцевого продукту.


Пристрій для голубців DOLMER можна використовувати в домашніх умовах, в кафе і ресторанах, в невеликих виробничих цехах.


 


DOLMER не вимагає особливих навичок експлуатації та знань, безпечний у використанні. Буквально через кілька спроб, дотримуючись правила, описані нижче, Ви вже будете з спритністю загортати долму, голубці високої якості.


 


Перед установкою машинки ДОЛМЕР-а на робочу поверхню, зволожте стрічку. Протріть вологою ганчіркою робочу поверхню, на яку буде встановлено DOLMER.
Застосування машинки (приладу, пристрою) для завертання голубців і долми Dolmer Долмер:


   • Покладіть підготовлений виноградний лист глянсовою стороною до стрічки поверх пристрої так, щоб початок листа лежало на верхній кромці каретки стеблинкою до верху, а інша велика частина, на самому пристрої.

  • Покладіть чайною ложкою необхідну кількість фаршу на кромку листа, акуратно втираючи всі разом у віконечко під стрічкою. Початкова частина листа разом з фаршем і стрічкою повинна повністю вкластися у віконечко, а більша частина ? залишитися на робочій поверхні DOLMER-а.

  • Помилково, коли фарш або іншу начинку вкладають в середину листа, фарш повинен лежати на краю листа в спеціальному поглибленні, це дуже важливо для нормальної роботи DOLMER а (як показано на малюнку). Таким чином, у Вас вийде щільно загорнутий, правильної, циліндричної форми продукт.

  • Однією рукою притримуючи пристрій за основу, а іншою рукою тримаючи ручку каретки, плавно просувайте каретку вперед до упору. В процесі просування каретки автоматично формується продукт ідеальної циліндричної форми, який самостійно переміщується в приймальний лоток, звідки викладається в каструлю.

Сюда переносим таблицу
Название Аппарат для заворачивания голубцов и долмы DOLMER 132 136132
ТМ DOLMER
Артикул 132
Склад Павлоград
В упаковке 2 шт.

Оставить отзыв

    Плохо           Хорошо

Вас могут заинтересовать

Товар встречается в категориях

Обувь
Одежда
Носки
Нижнее белье
Домашний текстиль
Сумки и аксессуары
Все скидки
Гаджеты
arrow_upward